Nasze książki

Wideo reklamowe na social media

Format: książka drukowana, audiobook, ebook PDF, EPUB, MOBI

Wideo reklamowe na social media to książka dla marketerów, specjalistów social media, przedsiębiorców oraz wszystkich osób, którym zależy na promowaniu produktów, usług czy własnego wizerunku poprzez wideo.

Skąd brać muzykę do filmów?

Format: ebook PDF

Tworząc materiały filmowe często stajemy przed problemem: skąd wziąć podkład muzyczny? Publikacja ta odpowiada na to pytanie, pokazując różne rozwiązania oraz ich zalety i wady.

10 prostych porad
jak dobrze wypaść przed kamerą

Format: ebook PDF

Dziś częściej niż kiedykolwiek w historii stajemy przed kamerą. Nagrania vlogów, castingi online czy nawet zwykłe rozmowy na Zoomie i MS Teams. Co zrobić, żeby dobrze wypaść podczas nagrań czy rozmówi wideo? Publikacja ta przestawia 10 prostych porad, które sprawią, że dobrze wypadniesz przed kamerą.

Jaki aparat wybrać?
7 pytań, które pomogą Ci wybrać właściwie

Format: ebook PDF

Ilość różnego rodzaju aparatów fotograficznych dostępnych na rynku może przytłoczyć. Co zrobić, jeśli nie potrafimy odnaleźć się w tym gąszczu niezrozumiałych funkcji, dziwnych skrótów i różnorodnych marek? Wystarczy sięgnąć po naszą publikację. Odpowiadając na 7 prostych pytań wybierzesz sprzęt najlepszy dla Ciebie.